RAŽOTNES ADRESE

MGS FACTORY SIA
Reģ.Nr. 40103296990

“Miķeļi”, Rumbas pagasts,
Kuldīgas novads, Latvija, LV-3301

Tel. +371 20252022
E-pasts: [email protected]

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai 2-gadniekam iegādāties lielo vai mazo DipDap modeli?

Piedāvājam divus ritenīša izmērus: DipDap Mini (1.5 – 3 gadu vecumam) un lielākais DipDap (3 – 4.5 gadu vecumam).

DipDap MINI izmērs noteikti derēs 2-gadniekam. Bet iesakām izvērtēt vai bērna augums jau neatbilst ritenim, kas domāts no 3-gadu vecuma. Galvenais kritērijs ir sēdeklīša augstums no zemes. “Lielajam” ritenim zemākā sēdeklīša pozīcija ir 35cm no zemes. Bet ņemiet vērā mērot bērna šekuma augstumu, ka bērns uz sēdeklīša sēdēs un sākumā, mācoties ar to braukt, stabilāk jutīsies, ja kājas būs mazliet, mazliet ieliektas un noteikti pilnai pēdai jābūt uz zemes!

Lūdzam sekot Izmēru ceļvedim, lai izvēlētos tieši Jūsu bērnam piemērotāko skrejriteņa lielumu. Ja nepieciešama palīdzība – aicinam droši ar mums sazināties!

Vai var nopirkt rezerves daļas?

Jā, visas rezerves daļas Jūsu DipDap riteņiem iespējams iegādāties mūsu e-veikalā.

Vai iespējama piegāde ārpus Latvijas?

Jā, piegāde ārpus Latvijas ir iespējama. Lai saņemtu kokrētāku informāciju – lūdzam sazināties ar mums.

Vai var iegravēt bērna vārdu uz rāmja?

Jā, DIP DAP riteņiem ir iespēja iegravēt uz rāmja jebkuru Jūsu norādīto tekstu vienā vai abās pusēs. Lūgums ņemt vērā, ka vārda gravēšana iespējama uz noteiktiem DipDap modeļiem – lūgums skatīt Klasisko modeliPavasara sēriju vai Mocīti. Izvēlētā produkta lapā atlasiet vēlamo gravēšanas veidu: viena puse, abas puses vai Vārda dienas akcija. Vārda dienas akcijas laikā veiksim vārda gravēšanu abās pusēs par vienas puses cenu. Pasūtījums ir jānoformē vismaz 10 darba dienas pirms vārda dienas. Vārdam jābūt ierakstītam kalendārā un jāatbilst ar kalendārā ierakstīto vārdu, vārds drīkst būt dažādos locījumos. Lūgums ņemt vērā, ka gravējums ir jānorāda produkta opciju atlases brīdī! Tiklīdz Pasūtījums ir nodots apstrādei – gravējumu nebūs iespējams pievienot!

Kuros veikalos var nopirkt DipDap?

Veikalu sarakstu skatīt šeit. Meklētājā ierakstiet savu atrašanās vietu un tiks atlasīti Jums tuvākie veikali.

SAZIŅAS FORMA