Šie privātuma politikas noteikumi attiecas uz uzņēmuma SIA MGS FACTORY mājas lapām. Apmeklējot un izmantojot SIA MGS FACTORY rīcībā esošās tīmekļa vietnes, Jūs piekrītat šiem privātpersonas datu aizsardzības noteikumiem.

Bezpersoniskā informācija

SIA MGS FACTORY apkopo statistikas datus par savas tīmekļa vietnes apmeklētājiem un lietotājiem. Šie dati nesatur personisku informāciju par lietotāju un tiek vākti tikai statistikas nolūkos. Atsevišķos gadījumos šīs mājas lapas var ievākt informāciju par lietotāja darbā izmantoto datoru, piemēram, lietotāja IP adresi, datora sistēmas versiju, pārlūka tipu u.c. līdzīgu informāciju.

Personiska rakstura informācija

SIA MGS FACTORY dod iespēju mājas lapas apmeklētājiem reģistrēties kā lietotājiem. Reģistrējoties kā lietotājam, jāievada personiski dati par sevi, piemēram, vārds, e-pasts, tālrunis, adrese. SIA MGS FACTORY izmanto šo informāciju, lai dotu iespēju lietotājam veikt pasūtījumus, pārvaldītu savus darījumus un pārlūkotu to vēsturi.

Visus ievadītos datus Jums ir tiesības un iespējas mainīt vai dzēst bez papildus saskaņošanas. SIA MGS FACTORY var izmantot lietotāja personiskos datus, lai sazinātos ar konkrēto lietotāju, informētu lietotāju par darījumu virzību, papildus atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem.

Pirms jebkura pasūtījuma un preču vai pakalpojumu piegādes SIA MGS FACTORY vajadzības gadījumā ir tiesības sazināties ar lietotāju, lai precizētu norādīto datu atbilstību realitātei.

Trešās puses

SIA MGS FACTORY nenosūta personīga rakstura informāciju nevienai trešajai pusei bez Jūsu piekrišanas, ja vien to tieši nepieprasa likumdošana.

Drošība

SIA MGS FACTORY apņemas Jūsu personīgo informāciju savākt un uzglabāt maksimāli drošākajā veidā.

Grozījumi

SIA MGS FACTORY patur tiesības papildināt vai mainīt šo privātuma politiku bez iepriekšējas brīdināšanas.