Izzinoši raksti

Kāpēc DipDap montēt kopā ar bērnu?

Kids on DIP DAP bikes

Salikšanas process veicina bērna izpratni par tehniku un radošu domāšanu. Bērnam tiek dota iespēja iepazīt dažādas skrūves, detaļas un rīkus, kā arī saprast to savstarpējo saistību un nozīmi. Kad bērns pabeidz noteiktus uzdevumus un redz, ka viņa pūles noved pie pozitīva rezultāta, viņš gūst sasnieguma un patstāvības sajūtu. Tas veicina bērna pārliecību, uzticēšanos savām spējām un vēlmi mācīties un izpētīt vairāk. Turklāt, kopīga aktivitāte liek pamatus kopībai un sadarbībai starp bērnu un vecākiem. Šāds sadarbības modelis veicina bērna sociālo prasmju attīstību un iemāca viņam saskatīt vērtību komandas darbā.

Lūdzu ņemiet vērā, ka salikšanu var veikt tikai pieaugušais un, iesaistot mazākus bērnus procesā, pieaugušajam stingri jāuzrauga bērna darbības.

Tāpēc, kopā ar bērniem salikt skrejriteni ir vairāk nekā vienkārša rotaļa. Tas ir izglītojošs process, kas veicina bērnu attīstību, emocionālo saikni un kopīgo laiku ar ģimeni. Tas ir brīdis, kad mēs ne tikai saliekam riteni, bet arī veidojam un stiprinām mūsu saikni un attiecības. Gala rezultāts – skaists skrejritenis un pārpildīta sirds ar prieku un lepnumu ♥

Tajā pašā laikā, ja bērns ir ieguldījis savu darbu ritenīša montāžas procesā un tas ir prasījis pacietību – tāpat kā mēs pieaugušie, arī bērns savu jauniegūto rotaļlietu novērtēs vairāk – to vairāk pieskatīs, par to vairāk rūpēsies un ar lepnumu varēs stāstīt, ka to stellējis pats savām rokām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *