Vispārīga informācija

Kuros veikalos var nopirkt DipDap?

Veikalu sarakstu skatīt šeit. Meklētājā ierakstiet savu atrašanās vietu un tiks atlasīti Jums tuvākie veikali.

Kāpēc izvēlēties tieši DipDap?

DipDap līdzsvara skrejriteņi ir dekādē pārbaudīta vērtība, labs dizains un ilgspējīgs produkts, kas nepievils. Ne velti skrejriteņus (neatkarīgi no zīmola) Latvijā mēdz saukt par DipDapiem.

 • DIP DAP ir izgatavots no bērza saplākšņa – augstas kvalitātes materiālu un laba dizaina apvienojums.
 • Virsma ir apstrādāta ar videi un bērniem draudzīgu materiālu – linsēklu eļļu.
 • Tas ir viegls un pielāgojams Jūsu bērna augumam ar maināmu sēdeklīša augstumu.
 • Unikālais stūres savienojums pasargā no bērna pirkstu traumēšanas un ierobežotais stūres pagriešanas leņķis nodrošina papildus stabilitāti un drošumu.
 • Skrejritenim ir gumijas pneimatiskās riepas uz metāla diskiem ar gultņiem, kas nodrošina skrejriteņa vieglu ripošanu un amortizāciju.
 • Skrejritenis attīsta līdzsvara sajūtu un koordināciju, kā arī sagatavo bērnu braukšanai ar pedāļu divriteni. Drošs veids kā apmācīt mazu bērnu braukt ar divriteni.
 • Attīsta bērna pašapziņu un neatkarību.
 • Var lietot kā iekštelpās, tā arī ārā.

Vairāk par DipDap uzzini šeit.

No kāda vecuma var lietot skrejriteni?

Praktiski no tā brīža, kad bērns droši un stabili pārvietojas uz savām kājām un augums ir atbilstošs zemākajam sēdeklīša novietojumam (30cm no zemes). Pēc mūsu pieredzes tie varētu būt bērni vecumā sākot no 1.5 gadiņiem.
Piedāvājam divus ritenīša izmērus: DipDap Mini (1.5 – 3 gadu vecumam) un lielākais DipDap (3 – 5 gadu vecumam).

Lūdzam sekot Izmēru ceļvedim, lai izvēlētos tieši Jūsu bērnam piemērotāko skrejriteņa lielumu. Ja nepieciešama palīdzība – aicinam droši ar mums sazināties!

Kā lietot DipDap skrejriteni?

Ritenītis ir bez pedāļiem un tas nozīmē, ka bērns ar to pārvietojoties ļoti labi attīsta visas muskuļu grupas.

Sākumā bērns pārvietojas, turoties pie stūres, un staigājot ar riteni starp kājām, līdz ko bērns jūtas drošāks – viņš mēģina apsēsties, un tad lēnām jau laižas, kājas atraujot no zemes.

Atkarībā no bērna, bet dažkārt skrejriteņa apgūšana aizņem tiešām maz laika. Bērns to dara intuitīvi, dabiskā veidā un viņš būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties. Jebkurā gadījumā tas ir JAUTRS un VIEGLS process, kura laikā bērns attīstās.

Ko tas nozīmē vecākiem?

Jums nebūs jāstaigā savam mazajam no aizmugures saliektu un sāpošu muguru mudinot viņu mīt pedāļus. Bērnam tas nesagādās pārdzīvojumus, ka viņam nekas nesanāk. Ritenītis ir viegls, bērns pats vēlas to nest, ja ir nepieciešamība.

Ja vasarā sāks līt lietus, Jums nebūs jāpaķer bērns vienā rokā un ritenis ar ķēdēm, kuras smērē drēbes, otrā rokā un jāskrien uz māju. Bērns pats ar savām kājiņām ļoti ātri pārvietosies uz priekšu, Jums tikai būs jācenšas viņš panākt.

Kāpēc skrejritenim nav pedāļu?

Ritenītis ir domāts bērniem, kas vēl nemāk braukt ar divriteni un vēl tikai attīsta līdzsvara izjūtu. Bez pedāļiem un papildus ritenīšiem bērns ātrāk iemācās līdzsvara sajūtu.

DipDap skrejritenis būs lielisks palīgs, lai sagatavotu bērnu braukšana ar pedāļu riteni.

Vai ar ritenīti var braukt, kad ārā līst?

Jā, ar ritenīti var braukt arī, kad arā līst lietus, bet pēc lietošanas to vajadzētu noslaucīt ar sausu drānu.

Vai produktiem ir garantija?

Mūsu skrejriteņiem un papildaprīkojumiem ir 2 gadu garantija.

Garantijas laikā bojātās detaļas tiks nomainītas bez maksas. Visas piegādes izmaksas un muitas maksas sedz Klients. Lūdzu, ņemiet vērā, ka garantija ir spēkā tikai ar nosacījumu, ka prece tika izmantota tai paredzētajam mērķim un saskaņā ar lietošanas noteikumiem.

Garantija neattiecas uz preci šādos gadījumos:

 • Bojājumi, kas radušies kritienu vai negadījumu rezultātā
 • Sastāvdaļas, kas ir jutīgas pret nodilumu, piemēram, skrejriteņu riepas
 • Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas dēļ, piemēram, frīstails, triki un jebkura cita pārmērīga slodze
 • Bojājumi, kas radušies nepareizas vai neatbilstošas ​​apkopes dēļ
 • Izmaiņas veiktas sākotnējā velosipēda vai rotaļlietas konstrukcijā

Ja preces ir pirktas mūsu partneru veikalos, klients var izvēlēties saņemt garantijas pakalpojumus vai nu veikalā, vai tieši pie mums.

Informācija par produktu, tā kopšanu

Vai var nopirkt rezerves daļas?

Jā, visas rezerves daļas Jūsu DipDap riteņiem iespējams iegādāties mūsu e-veikalā.

Vai var iegravēt bērna vārdu uz rāmja?

Jā, DIP DAP riteņiem ir iespēja iegravēt uz rāmja jebkuru Jūsu norādīto tekstu vienā vai abās pusēs. Lūgums ņemt vērā, ka vārda gravēšana iespējama uz noteiktiem DipDap modeļiem – lūgums skatīt Klasisko modeliPavasara sēriju vai Mocīti. Izvēlētā produkta lapā atlasiet vēlamo gravēšanas veidu: viena puse, abas puses vai Vārda dienas akcija*.

* Vārda dienas akcijas laikā veiksim vārda gravēšanu abās pusēs par vienas puses cenu. Pasūtījums ir jānoformē vismaz 10 darba dienas pirms vārda dienas. Vārdam jābūt ierakstītam kalendārā un jāatbilst ar kalendārā ierakstīto vārdu, vārds drīkst būt dažādos locījumos.

Lūgums ņemt vērā, ka gravējums ir jānorāda produkta opciju atlases brīdī! Tiklīdz Pasūtījums ir nodots apstrādei – gravējumu nebūs iespējams pievienot!

Vai riteņa augstums ir regulējams?

Jā, sēdeklīša augstums ir regulējams un to ir iespējams pielāgot bērna augumam. Līdzsvara riteņa sēdeklīti DipDap MINI modelim var regulēt 30-39cm no zemes, savukārt, lielā izmēra DipDap, kas paredzēts no 3 gadu vecuma, sēdeklīša augstums ir regulējams 35-43 cm no zemes. Uzstādot sēdeklīša augstumu lūdzu ņemiet vērā, ka bērnam zeme jāsasniedz ar pilnu pēdu. Ieteicams, lai kājas ir nedaudz saliektas – tādējādi bērns jutīsies stabilāk un drošāk. Bērnam nebūs iespējams regulēt sēdeklīša augstumu pašam.

Ritenim nav pedāļu? Kā tas tiek darbināts? Kā to var apstādināt?

Bērns ar ritenīti pārvietosies – ar kājām atsperoties no zemes un tādējādi pārvietojot ritenīti uz priekšu. Arī, lai apstātos – bērns izmantos kājiņas. Lūdzu paturiet prātā, ka skrejritenis ir rotaļlieta un tas nav domāts lietošanai uz publiskiem ceļiem vai tuvu auto satiksmei! Skrejriteni nevajadzētu lietot kāpņu, stāvu nogāžu, peldbaseinu un citu ūdenstilpņu tuvumā. Pieaugušam ir jāuzrauga bērns ritenīša izmantošanas laikā!

Mēs uzskatām, ka ārkārtīgi svarīgi ir, lai Jūsu bērnam izvēlētos atbilstošo riteņa izmēru. Lai nodrošinātu, ka Jūsu bērnam ir vislabākā iespējamā braukšanas pieredze, iesakām ievērot izmēru ieteikumus mūsu Izmēru ceļvedī.

Kādus drošības aksesuārus noteikti būtu jāizmanto manam bērnam braucot ar riteni?

Kā jebkuram riteņbraucējam, arī mazajam Dipdapotājam būtu obligāti jāizmanto riteņbraucēja ķivere braucot ar DIP DAP līdzsvara riteni. Kā arī brauciena laikā iesakām valkāt slēgtus apavus un nepieciešamības gadījumā drošības sargus.

Kādas riepas ir ritenim?

Visiem DIP DAP līdzsvara riteņiem ir pneimatiskās (jeb pumpējamās) riepas, kas efektīvāk amortizē triecienus un pielāgotas dažādiem segumiem.

MINI izmēra riteņiem ir 10” riepas un lielajiem riteņiem, kas paredzēti no 3 gadu vecuma – ir 12” riepas.

Kā piepumpēt DIP DAP ritenim riepas?
Riepas var piepumpēt ar parasto rokas gaisa pumpi, izmantojot uzgali 6mm (tāds pats, kādu izmanto automašīnām). Var izmantot arī benzīntankos izvietotos gaisa kompresorus, bet jābūt ļoti uzmanīgam, lai gaisu mazajās riteņa riepās neielaistu par daudz un strauji – liela iespējamība, ka riepa var uzsprāgt. Max spiediens – 2,4Bar.
Kādi aksesuāri un detaļas der kopā ar mūsu DipDap riteni?

Mūsu ražotajiem DIP DAP riteņiem varat iegādāties dažādus mūsu piedāvātos aksesuārus. Piemēram, somiņu vai pārnēsājamo siksniņu. Visi aksesuāri ir pielāgojami visiem riteņu izmēriem. Kā arī esam padomājuši par drošību un piedāvājam kopā ar riteni iegādāties arī riteņbraucēju ķiveres pašiem mazākajiem riteņbraucējiem.

Bez aksesuāriem mūsu e-veikalā varat iegādāties arī visas rezerves detaļas DIP DAP riteņiem.

Vai skrejritenis ir sertificēts un atbilst drošības standartiem?
Jā, mūsu DipDap līdzsvara skrejriteņi ir sertificēti atbilstoši Eiropas Savienības standartiem. Tiem ir CE sertifikācija atbilstoši EN71 ES rotaļlietu drošības noteikumiem.
Kur tiek ražoti DipDap produkti?

DIP DAP rada ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010.gadā un ražo sava zīmola DIP DAP rotaļlietas savā ražotnē Latvijā, skaistajā pilsētā – Kuldīgā.  Mēs radām koka rotaļlietas, kas ir ne tikai aizraujošas un attīstību veicinošas bērniem, bet arī ar draudzīgām īpašībām gan bērniem gan arī dabai.

Izmēra noteikšana

Vai 2-gadniekam iegādāties lielo vai mazo DipDap modeli?

Piedāvājam divus ritenīša izmērus: DipDap Mini (1.5 – 3 gadu vecumam) un lielākais DipDap (3 – 4.5 gadu vecumam).
DipDap MINI izmērs noteikti derēs 2-gadniekam. Bet iesakām izvērtēt vai bērna augums jau neatbilst ritenim, kas domāts no 3-gadu vecuma. Galvenais kritērijs ir sēdeklīša augstums no zemes. “Lielajam” ritenim zemākā sēdeklīša pozīcija ir 35cm no zemes. Bet ņemiet vērā mērot bērna šekuma augstumu, ka bērns uz sēdeklīša sēdēs un sākumā, mācoties ar to braukt, stabilāk jutīsies, ja kājas būs mazliet, mazliet ieliektas un noteikti pilnai pēdai jābūt uz zemes!

Lūdzam sekot Izmēru ceļvedim, lai izvēlētos tieši Jūsu bērnam piemērotāko skrejriteņa lielumu. Ja nepieciešama palīdzība – aicinam droši ar mums sazināties!

Kuru DipDap ritenīša izmēru izvēlēties?

Mēs uzskatām, ka ārkārtīgi svarīgi ir, lai Jūsu bērnam izvēlētos atbilstošo riteņa izmēru. Lai nodrošinātu, ka Jūsu bērnam ir vislabākā iespējamā braukšanas pieredze, iesakām skatīt mūsu Izmēru ceļvedi.

Kāda atšķirība starp DipDap MINI un parasto?

MINI izmēra ritenis ir proporcionāli mazāks.

MINI izmēra riteņiem ir 10” riepas un lielajiem riteņiem, kas paredzēti no 3 gadu vecuma – ir 12” riepas.

Bet galvenais un svarīgākais atšķirīgais parametrs ir sēdeklīša augstums – DIP DAP līdzsvara riteņa sēdeklīti MINI izmēram var regulēt 30-39cm no zemes, savukārt, lielā izmēra DipDap, kas paredzēts no 3 gadu vecuma, sēdeklīša augstums ir regulējams 35-43 cm no zemes.

Abu modeļu tehnisko salīdzinājumu lūdzu skatīt šeit:

Izmēra ceļveža bilde ar bērnu augumiem
Lineāla-ikona

Izmēriet bērna kāju garumu no šekuma līdz zemei.

Izvēlieties izmēru atbilstoši tabulai.
Modelis Kāju garums līdz šekumam Vecums
DipDap 3 - 5 gadi 35 - 43 cm 3 - 5 gadi
DipDap MINI 30 - 39 cm 1.5 - 4 gadi

Lai bērns braucot justos drošāk, ieteicams, lai sēžot uz riteņa kājas būtu nedaudz saliektas un noteikti pilna pēda būtu pie zemes. Gara auguma divgadniekiem iesakām izvēlēties lielāko DipDap.

Ja ir neskaidrības par pareizo izmēru - lūdzam ar mums sazināties.

Kā izvēlēties pareizo ķiveres izmēru?

Lai noteiktu pareizo izmēru – nomēriet bērna galvas apkārtmēru ar mērlenti bērna galvas platākajā daļā, kas ir aptuveni virs uzacīm

Piegāde

Vai iespējama piegāde ārpus Latvijas?

Jā, piegāde ārpus Latvijas ir iespējama. Lūgums skatīt Piegādes informācija.

Cik ātrā laikā saņemšu savu pasūtījumu?

Pēc veiksmīgas pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas saņemšanas, preci ar piegādi Latvijā Jums nogādāsim 3-5 darba dienu laikā, ja izvēlētā prece būs mūsu noliktavā. Piegādei ārzemēs – lūgums sazināties ar mums un precizēt dienu skaitu.

Ja gadījumā ir ārkārtas situācija un ir ļoti nepieciešama steidzama preces piegāde – lūgums sazināties ar mums – mēģināsim atrast labāko risinājumu!

Aktuālo informāciju par piegādēm lūgums skatīt šeit.

Kā rīkoties, ja saņemu bojātu/nepareizu preci vai preci ar bojātu iepakojumu?

Lūgums aizpildīt preču atgriešanas veidlapu un sazināties ar mums, sūtot bojātās/nepareizās preces vai iepakojuma foto uz e-pastu – [email protected].

Vai es varu mainīt vai atcelt pasūtījumu?

Jā, pasūtījumu var atcelt. Gadījumā, ja nepieciešams mainīt pasūtījumu lūgums sazināties ar mums.

Vai sūtījumam ir izsekošanas numurs (tracking number)?

Līdz ko pasūtījums tiek izsūtīts, pircējs e-pastā tiek informēts par pasūtījuma statusa maiņu, kā arī tiek nosūtīts sūtījuma izsekošanas numurs.

Ritenīša montāža

Vai ritenīti var pasūtīt jau sastellētā veidā?

Jā, ir iespējams saņemt ritenīti jau saliktā veidā. Lai to saņemtu saliktā veidā, pircējam jāizvēlas piegādes veids – kurjers (pakomātos saliktā veidā ritenīti nav iespējams ievietot). Kā arī piezīmēs lūgums minēt – “vēlos saņemt saliktā veidā”.

Vai bērns var piedalīties ritenīša montāžas procesā?

Mēs iesakām šajā procesā iesaistīt mazo braucēju, lai arī montāžas procesu pārvērstu par aizraujošu kopīgu ģimenes pasākumu.  Lūdzu ņemiet vērā, ka salikšanu var veikt tikai pieaugušais un iesaistot mazākus bērnus procesā, pieaugušajam stingri jāuzrauga bērna darbības.

Vai montāžai nepieciešami papildus instrumenti?

Riteņa komplektācijā ir iekļauti visi nepieciešami instrumenti, lai montāžu veiktu bez papildus instrumentu iegādes.

Vai ir pieejami video kā veikt ritenīša montāžu?

Jā, Jūsu ērtībai esam sagatavojuši īsus video kā veikt katras daļas montāžu:

Vai ritenītim pieejama montāžas instrukcija?

Jā, visi riteņi tiek pakoti kastēs komplektā ar montāžas instrukciju.

Uzzini vairāk par DipDap

Citi aktuāli temati un izzinoši stāsti

Kāpēc izvēlēties DipDap?

Pārbaudītas vērtības un izcila produkta kvalitāte. Esam ģimenes uzņēmums, ražojam DipDap koka skrejriteņus jau vairāk 10 gadus.

Izzinoši stāsti

Bērnu un vecāku mīlēts skrejritenis. Iedvesmojies no citu vecāku pieredzes stāstiem. Uzzini ko par produktu domā bērni.