Labākais pirmais ritenītis

Unikāla bērna attīstību veicinoša rotaļlieta. Sniedz bērnam kustību brīvību, veicina pašapziņu un neatkarību. Ritenītis ir bez pedāļiem – tas nozīmē, ka bērns ar to pārvietojoties ļoti labi attīsta visas muskuļu grupas.  Dip Dap ir labākais pirmais ritenītis Jūsu bērnam, kas būs uzticams un nešķirams piedzīvojumu biedrs.

Attīsta līdzsvaru un koordināciju

Ritenītis domāts bērniem, kas vēl nemāk braukt ar divriteni. Bez pedāļiem un papildus ritenīšiem bērns ātrāk iemācās līdzsvara sajūtu. Bērns ritenīti izmanto intuitīvi – sākumā turoties pie stūres un staigājot ar riteni starp kājām, līdz ko bērns jūtas drošāks – viņš mēģina apsēsties, un kājas atraujot no zemes laižas braucienā.

Bērns tiek galā paša spēkiem

Ritenīša mazais svars un speciāli veidotais dizains ļauj bērnam to viegli pārvietot vai piecelt un pat panest paša spēkiem, ja nepieciešams. Bērnam tas nesagādās pārdzīvojumus, ka viņam nekas nesanāk. Tas veicina bērna neatkarību un ceļ pašapziņu.

Gatavs izzinošiem piedzīvojumiem

Pumpējamās pneimatiskās riepas nodrošina vieglu ripošanu, labu saķeri ar virsmu un amortizāciju. Bērns var doties pasaules izzināšanā pa visdažādākajiem segumiem.

Sagatavo braukšanai ar pedāļu divriteni

Drošs veids kā apmācīt mazu bērnu braukt ar divriteni. Atvieglo pāreju uz pedāļu divriteni.

DipDap-unikāla rotaļlieta

Ieguvumi bērnam

Veicina bērna pašapziņu, attīsta līdzsvaru un koordināciju. Uzzini visus ieguvumus.
Aktuāli vecākiem

Kāpēc izvēlēties DipDap?

Vai padomāts par bērna drošību? Kādi materiāli izmantoti? Vai produkts ir ilgspējīgs? Uzzini atbildes.

Roku darbs - ar mīlestību darināts

Katrs DipDap ritenītis ir ar rokām darināts, rūpīgi montēts un pārbaudīts, lai vienmēr nodrošinātu izcilu kvalitāti! Vienmēr rūpēs, lai bērniem tiek labākais! Ražojam DipDap skrejriteņus jau vairāk nekā 10 gadus. Iedvesmojies no citu vecāku pieredzes stāstiem šeit.

Stabils un drošs lietošanā

DipDap skrejritenim ir unikāls stūres savienojums, kas ierobežo pagriešanas leņķi – tas nepieļauj pēkšņas, straujas virziena maiņas, kā arī pasargā no bērna pirkstu traumēšanas. Savukārt, pumpējamās pneimatiskās riepas nodrošina amortizāciju un labu saķeri ar virsmu.

Draudzīgs bērnam un dabai

Mūsu koka skrejritenis veidots no augstvērtīgiem un ekoloģiskiem materiāliem – bērza saplākšņa, kas pārklāts ar dabisko linsēklu eļļu. Skrejritenis ir ražots Latvijā, kur ļoti novērtējam mūsu nacionālo bagātību – koku.

Regulējams sēdeklīša augstums

Ritenītim ir regulējams sēdekļa augstums, lai to viegli pielāgotu bērna augšanai. Pieejami divi modeļi dažādiem vecumiem – lielākais DipDap bērniem vecumā no 3-5 gadiem un DipDap MINI bērniem no 1.5 – 3 gadiem.

Mazs svars, viegli bērnam

DipDap MINI svars ir 3.2kg, savukārt, DipDap 3-5 gadi svars – 3.9 kg. Ritenīša svars ir īpaši svarīgs, lai bērnam būtu viegli ar ritenīti tik galā paša spēkiem. Ja pastaigas laikā bērns no “dipdapošanas” piekūst – vecākam to būs viegli nest padusē. Mūsu e-veikalā iespējams iegādāties ritenīša siksnu.

Ilgspējīgs produkts

Izmantojam izturīgus materiālus un desmitgadē pārbaudītu dizainu. Varēsiet ritenīti ne tikai izmantot saviem bērniem, bet pēc tam to nodot lietošanai nākamajam braucējam. Nepieciešamības gadījumā mūsu e-veikalā iespējams iegādāties visas rezerves daļas.

DipDap'otāju stāsti

KO PAR DIPDAP STĀSTA VECĀKI?

Kā DipDap ritenītis var palīdzēt manam bērnam?

IZZINOŠI RAKSTI

Uzziniet vairāk ieguvumiem izvēloties DipDap
par piedzīvojumu biedru savam bērnam